Minirolls

OK, jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś MINIROLLS, mogłbyś być zaskoczony tym, czym one są, i skąd jest tyle zamieszania wokół nich. Być może widziałeś już kogoś jadącego obok ciebie na takich MINIROLLS, ze zdumiewającymi kółkami, które w czasie jazdy świecą niezwykle wyglądającymi światłami.

MINIROLLS to nowe, rewolucyjne dwukołowe wrotki, które są doczepiane do podeszew Twoich butów. Są one alternatywą dla rolek, które owszem są świetne, ale my wierzymy, że nasze MINIROLLS są dużo lepsze. Z tego prostego powodu, że możesz je dopasować do swoich ulubionych butów. MINIROLLS łatwo można dopasować do butów różnej wielkości. Kiedy nie chcesz już jeździć na MINIROLLS, wystarczy je odpiąć i schować do pokrowca. Korzystając z tradycyjnych rolek, musisz mieć ze sobą dodatkową parę obuwia na zmianę - kłopotliwe, prawda?!
Aby móc jeżdzić, wystarczy przypiąć MINIROLLS. Aby sie zatrzymać, po prostu oprzyj stopy o podłoże. Po krótkiej praktyce, szybko opanujesz sztukę jeżdżenia na MINIROLLS. Dodatkowo, możesz swobodnie schodzić i wchodzić po schodach, bez konieczności zdejmowania MINIROLLS.
MINIROLLS wykonane są z bardzo wytrzymałego tworzywa, a dzięki podwójnie łożyskowanym kółkom (ABEC-5) jazda na nich jest samą przyjemnością.
Zadbaliśmy też o Twoje bezpieczeństwo. MINIROLLS spełniają wymagane w Europie standardy bezpieczeństwa i otrzymały certyfikat SGS.
Uważaj na podróbki, które tylko udają MINIROLLS.

golinski.org © 2007